Szkoły językowe Moose oferują lekcje z dojazdem do klienta.

Oferta Moose Centrum Języków Obcych skierowana jest do osób, które chcą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w grupie znajomych. Program nauczania jest tworzony przez lektora pod wymagania klienta, przez co uczeń ma wpływ na to, co jest realizowane na zajęciach. Firma oferuje słuchaczom lekcje w domu lub miejscu pracy, dojazd lektora w miejsce na terenie miasta jest bezpłatny.

– Zakończyliśmy otwieranie oddziałów własnych na terenie Polski. Aktualnie posiadamy ich 15 – mówi Grzegorz Kuzyk, wiceprezes zarządu firmy Moose CJO. – Chcemy w najbliższym czasie skupić się na rozwoju placówek franczyzowych, których funkcjonuje obecnie 35. Do końca roku spodziewamy się zwiększenia tej liczby o 20-40 nowych oddziałów.

Kwota inwestycji zależy od liczby mieszkańców miasta, na terenie którego zamierza działać przyszły franczyzobiorca i waha się od 7 tys. do 35 tys. zł. Duża rozpiętość cenowa wynika z różnic w koszcie licencji (od 3 do 20 tys. zł w zależności od wielkości terytorium). Na bieżące opłaty przedsiębiorca musi przeznaczyć co miesiąc od 200 do 500 zł. Przystępując do sieci partner nie musi dysponować lokalem – większość lektorów dojeżdża na zajęcia do uczniów. Jeśli franczyzobiorca decyduje się na wynajem lokalu, powinien on liczyć od 20 do 100 m\ Najlepiej, jeśli przyszła placówka biorcy licencji będzie mieściła się w ścisłym centrum miasta.

Franczyzodawca w ramach współpracy zapewnia m.in. szkolenia partnera dotyczące prowadzenia oddziału, system komputerowy do obsługi szkoły oraz opiekę metodyczną i prawną.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Świat informacji

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak usunąć wycieki oleju z silnika?

Jeżeli zauważamy, że nasz samochód regularnie zostawia tłuste plamy na podjeździe, może to…