Teraz powinniśmy zająć się wyjątkowo poważnym problemem, jakim są przypadki, w których użytkownik jakiegoś produktu stwierdza, iż najpierw przynosił on oczekiwany efekt a wraz z zakupem nowej partii efekt ten znacznie się pogorszył.

Da tego maże dojść z kilku przyczyn:

1. Reakcja na produkt się obniżyła, ponieważ organizm „nasycił się” zawartymi w produkcie substancjami.

2. Reakcja na produkt się obniżyła, ponieważ tkanki docelowe przestały na niego reagować (jest w zasadzie przypadek bardzo podobny do tego z punktu 1.)

3. Zmienił się skład produktu. Dochodzi do tego rzadko, ale z doświadczenia wiem, że tak się zdarza! Jest to spowodowane niedostateczną kontrolą jakości produkcji przez niezależne laboratoria kontrolne. Raz zatwierdzonego produktu już właściwie nikt potem nie kontroluje, o ile organy legislacyjne nie będą mieć do przeprowadzenia kontroli jakiegoś szczególnego powodu. Skłania to niektórych nieuczciwych producentów do oszustwa! Przynajmniej w przypadku tabletek i proszków do przygotowywania „koktajli” starajcie się kontrolować ich barwę, zapach, smak i konsystencję. Jest to jedyna rzecz, jaką jesteście w stanie ocenić. Jeśli nadal będziecie mieć wątpliwości, zmieńcie najpierw producenta (użyjcie jednak identycznego typu produktu, co jest możliwe) i jeśli efekt się nie poprawi, zmieńcie typ produktu!

Zanim zakupicie produkt, poproście producenta (sprzedawcę) o katalog lub szczegółowy materiał informacyjny. Potem zdobądźcie podobne materiały od konkurencji i spróbujcie porównać oraz ocenić ich oferty. Następnie kupcie sobie identyczne produkty od kilku producentów (ale w małych opakowaniach) i spróbujcie porównać ich efekty poprzez ich stopniowe stosowanie.

Taki sposób postępowania jest czasochłonny, wymaga pewnej wiedzy i pieniędzy, i dlatego nie oczekuję, że większość z was będzie go realizować. Niestety inny sposób nie istnieje.

Spis treści:

https://www.ssalegia.pl/realne-spojrzenie-na-suplementy-cz-1/
https://www.ssalegia.pl/realne-spojrzenie-na-suplementy-cz-2/
https://www.ssalegia.pl/realne-spojrzenie-na-suplementy-cz-3/
https://www.ssalegia.pl/realne-spojrzenie-na-suplementy-cz-4/

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Jakie buty na zimę?

    Nasz wygląd bardzo często ma ogromny wpływ na to, czy czujemy się dobrze w swojej skórze i…
  • Żelazo i jego smak

    Żelazo i jego smak Dobre suplementy zawierające żelazo muszą mieć po swojej stronie rozmai…
  • Magnez na skurcze łydek – dobre tabletki

    Magnez na skurcze łydek – dobre tabletki Dobre tabletki zawierające magnez pomagają …
Załaduj więcej Świat sportu

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Tabletki, które wzmocnią naczynia krwionośne

Wzmacnianie naczyń krwionośnych to bardzo ważny proces dla poprawy własnego zdrowia. Niest…